Čas na serveru 09:45:55

František Šutty
Maltézské náměstí

Id: 1115

Maltézské náměstí

  •  / Maltézské náměstí / František Šutty

kvaš/karton, rozměr 20 x 28,5 cm, signováno vpravo dole Šutty, datováno 42, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2406x

Vyvolávací cena:
1 200

1 800