Čas na serveru 23:53:05

František Tavík Šimon
Album leptů

Id: 2085

Album leptů

  •  / Album leptů / František Tavík Šimon

5 ks leptů z roku 1905, č. 35, vše signováno, datováno, s popisem, volně loženo, nerámováno, původní stav; 1) Londýnská ulice, velikost tisku 17,5 x 16,5 cm; 2) V stínu lampy, velikost tisku 19,5 x 14 cm; 3) Z Krakova, velikost tisku 19,5 x 12 cm; 4) Česající se, velikost tisku 27 x 17,5 cm; 5) Dáma v kožešině, velikost tisku 20 x 15 cm

zobrazeno: 1826x

Vyvolávací cena:
18 000

21 000