Čas na serveru 03:23:47

František Tavík Šimon
Antiques

Id: 133203

Antiques

  •  / Antiques / František Tavík Šimon

přípravná kresba k litografii/papír, rozměr ve výřezu 38 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1509x

Vyvolávací cena: