Čas na serveru 05:55:38

František Tavík Šimon
Arab v růžovém turbanu

Id: 390014

Arab v růžovém turbanu

  •  / Arab v růžovém turbanu / František Tavík Šimon

barevný lept/papír, rozměr listu 44 x 34 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám, zažloutlý papír

zobrazeno: 634x

Vyvolávací cena:

1 900