Čas na serveru 03:17:27

František Tavík Šimon
Arabské stánky

Id: 242704

Arabské stánky

  •  / Arabské stánky / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 47 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

zobrazeno: 874x

Vyvolávací cena:

12 000