Čas na serveru 23:25:56

František Tavík Šimon
Bretanští rybáři

Id: 343602

Bretanští rybáři

  •  / Bretanští rybáři / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr listu 48 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní částí, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2083x

Vyvolávací cena: