Čas na serveru 19:31:23

František Tavík Šimon
Bretanští rybáři

Id: 343602

Bretanští rybáři

  •  / Bretanští rybáři / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr listu 48 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní částí, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 600x

Vyvolávací cena:

2 800

2022,02-1,21,19,41,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu