Čas na serveru 23:49:20

František Tavík Šimon
Bruslení pod Karlovým mostem

Id: 171813

Bruslení pod Karlovým mostem

  •  / Bruslení pod Karlovým mostem / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 39 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 640x

Vyvolávací cena:

16 000