Čas na serveru 08:04:03

František Tavík Šimon
Cesta v zimě

Id: 359701

Cesta v zimě

  •  / Cesta v zimě / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 39 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1896x

Vyvolávací cena: