Čas na serveru 18:17:38

František Tavík Šimon
Hrad Strečno

Id: 40806

Hrad Strečno

  •  / Hrad Strečno / František Tavík Šimon

lept/papír, velikost tisku 27,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorská značka, novodobě rámováno, zaskleno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 923x

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

7.9.2016, 20:00:00

6.9.2016 19:36 1 800 Kč