Čas na serveru 12:56:34

František Tavík Šimon
Hradčany

Id: 288805

Hradčany

  •  / Hradčany / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 29,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 3346x

Vyvolávací cena:

6 050