Čas na serveru 16:15:54

František Tavík Šimon
Indické dívky

Id: 317102

Indické dívky

  •  / Indické dívky / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 24 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1495x

Vyvolávací cena: