Čas na serveru 02:17:53

František Tavík Šimon
Indické dívky

Id: 317102

Indické dívky

  •  / Indické dívky / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 24 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 132x

Vyvolávací cena:

2021,08-1,30,19,32,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu