Čas na serveru 08:53:45

František Tavík Šimon
Indické dívky

Id: 366603

Indické dívky

  •  / Indické dívky / František Tavík Šimon

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 23 x 16,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 744x

Vyvolávací cena:

3 600