Čas na serveru 14:22:03

František Tavík Šimon
Japonky

Id: 335904

Japonky

  •  / Japonky / František Tavík Šimon

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, neznačeno, rámováno, původem z rodiny autora, uvedeno v publikaci o autorovi viz foto

zobrazeno: 1998x

Vyvolávací cena:

150 000

Příhozy: 119