Čas na serveru 09:08:08

František Tavík Šimon
Karlův most

Id: 2046

Karlův most

  •  / Karlův most / František Tavík Šimon

litografie/papír, číslo listu 198, rozměr ve výřezu 39 x 50 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2561x

Vyvolávací cena: