Čas na serveru 06:40:11

František Tavík Šimon
Karlův most

Id: 105602

Karlův most

  •  / Karlův most / František Tavík Šimon

litografie/papír, velikost tisku 31 x 38 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3502x

Vyvolávací cena:

9 500