Čas na serveru 16:53:34

František Tavík Šimon
Karlův most

Id: 158914

Karlův most

  •  / Karlův most / František Tavík Šimon

lept/papír, rozměr tisku cca 31 x 38 cm, signováno autorem vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1361x

Vyvolávací cena: