Čas na serveru 21:46:52

František Tavík Šimon
Karneval v Paříži

Id: 120009

Karneval v Paříži

  •  / Karneval v Paříži / František Tavík Šimon

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 31,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, značka vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1067x

Vyvolávací cena:

14 500