Čas na serveru 01:24:20

František Tavík Šimon
Katedrála Notre-Dame

Id: 194708

Katedrála Notre-Dame

  •  / Katedrála Notre-Dame / František Tavík Šimon

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 42 cm, signováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1803x

Vyvolávací cena:

11 500