Čas na serveru 21:07:33

František Tavík Šimon
Letní den

Id: 195101

Letní den

  •  / Letní den / František Tavík Šimon

olej/plátno/karton, rozměr 22 x 34 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, volné v rámu

zobrazeno: 2169x

Vyvolávací cena:

13 000