Čas na serveru 18:20:03

František Tavík Šimon
Most Pont Neuf

Id: 181606

Most Pont Neuf

  •  / Most Pont Neuf / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

zobrazeno: 1516x

Vyvolávací cena:

11 500