Čas na serveru 22:07:43

František Tavík Šimon
Most sv. Marie v zimě

Id: 242701

Most sv. Marie v zimě

  •  / Most sv. Marie v zimě / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 41,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

zobrazeno: 1283x

Vyvolávací cena:

9 000