Čas na serveru 08:47:22

František Tavík Šimon
Muži z Indie

Id: 324602

Muži z Indie

  •  / Muži z Indie / František Tavík Šimon

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 37 x 30 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 713x

Vyvolávací cena:
1 200

1 600