Čas na serveru 20:43:06

František Tavík Šimon
Na cestě

Id: 202103

Na cestě

  •  / Na cestě / František Tavík Šimon

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 604x

Vyvolávací cena:

3 100