Čas na serveru 14:13:35

František Tavík Šimon
Na rozbouřeném moři

Id: 1414

Na rozbouřeném moři

  •  / Na rozbouřeném moři / František Tavík Šimon

uhel/papír/karton, velikost malby 30,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1927 ?, značený papír, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2236x

Vyvolávací cena:

9 500