Čas na serveru 11:37:13

František Tavík Šimon
Na nábřeží

Id: 210205

Na nábřeží

  •  / Na nábřeží / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 40,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, po

zobrazeno: 1712x

Vyvolávací cena:

4 600