Čas na serveru 18:34:02

František Tavík Šimon
Na pláži

Id: 48907

Na pláži

  •  / Na pláži / František Tavík Šimon

lept/papír, velikost tisku 25 x 31,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, datováno 1907, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1829x

Vyvolávací cena: