Čas na serveru 18:01:16

František Tavík Šimon
Na pláži

Id: 137721

Na pláži

  •  / Na pláži / František Tavík Šimon

lept/papír, rozměr tisku 24,5 x 31,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 07, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 920x

Vyvolávací cena:
500

7 000