Čas na serveru 17:26:59

František Tavík Šimon
Na Sázavě

Id: 181709

Na Sázavě

  •  / Na Sázavě / František Tavík Šimon

olej/plátno, rozměr 54,5 x 66 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1426x

Vyvolávací cena:

12 000