Čas na serveru 18:31:14

František Tavík Šimon
Nábřeží v Paříži

Id: 181601

Nábřeží v Paříži

  •  / Nábřeží v Paříži / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

zobrazeno: 1267x

Vyvolávací cena:

13 000