Čas na serveru 08:55:50

František Tavík Šimon
Nábřeží Voltaire

Id: 242703

Nábřeží Voltaire

  •  / Nábřeží Voltaire / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

zobrazeno: 1813x

Vyvolávací cena:

22 000