Čas na serveru 14:17:47

František Tavík Šimon
Nábřeží Zlatníků

Id: 242705

Nábřeží Zlatníků

  •  / Nábřeží Zlatníků / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

zobrazeno: 2049x

Vyvolávací cena:

9 000