Čas na serveru 16:40:11

František Tavík Šimon
Nad jezem

Id: 1782

Nad jezem

  •  / Nad jezem / František Tavík Šimon

lept/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3229x

Vyvolávací cena:

2 100