Čas na serveru 11:23:29

František Tavík Šimon
Národní divadlo

Id: 237603

Národní divadlo

  •  / Národní divadlo / František Tavík Šimon

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 31 x 40 cm, značeno vpravo dole, papír lokálně poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4814x

Vyvolávací cena:

9 000