Čas na serveru 11:00:05

František Tavík Šimon
New York

Id: 429005

New York

  •  / New York / František Tavík Šimon

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 47 x 36 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 2585x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 53