Čas na serveru 08:57:34

František Tavík Šimon
Newyorská burza

Id: 338402

Newyorská burza

  •  / Newyorská burza / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 35,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 11084x

Vyvolávací cena:

24 000