Čas na serveru 22:26:57

František Tavík Šimon
Noční motiv

Id: 91302

Noční motiv

  •  / Noční motiv / František Tavík Šimon

litografie/papír, velikost tisku 25,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1689x

Vyvolávací cena:

3 200