Čas na serveru 06:01:32

František Tavík Šimon
Noční motiv

Id: 91302

Noční motiv

  •  / Noční motiv / František Tavík Šimon

litografie/papír, velikost tisku 25,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2481x

Vyvolávací cena:

3 200