Čas na serveru 21:08:04

František Tavík Šimon
Nocturno v Tangeru

Id: 203805

Nocturno v Tangeru

  •  / Nocturno v Tangeru / František Tavík Šimon

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 29 x 31 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

zobrazeno: 2923x

Vyvolávací cena:
2 200

9 500