Čas na serveru 19:56:58

František Tavík Šimon
Nokturno s figurální scénou

Id: 46202

Nokturno s figurální scénou

  •  / Nokturno s figurální scénou / František Tavík Šimon

neznačeno, olej/plátno, rozměr 38 x 26 cm, obraz v původním dobrém stavu, oděrky na rámu, posudek PhDr. M. Zachaře přiložen

zobrazeno: 1948x

Vyvolávací cena:

9 500