Čas na serveru 12:06:37

František Tavík Šimon
Okno Notre-Dame

Id: 181602

Okno Notre-Dame

  •  / Okno Notre-Dame / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

zobrazeno: 789x

Vyvolávací cena:

11 500