Čas na serveru 22:09:12

František Tavík Šimon
Orientální dívka

Id: 10701

Orientální dívka

  •  / Orientální dívka / František Tavík Šimon

olej/plátno/karton, rozměr 44,5 x 23,5 cm, značeno vlevo dole monogramem FŠ, na zadní straně modrou pastelkou 99, bílou křídou 285, stylově adjustováno, původní stav, jde o prvotřídní dílo doby raného art deco, evokující v apartním provedení dobovou zálibu v exotismu, koloristické finesy ukazují na autorovo mistrovství, jak je psáno v přiloženém posudku PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 4388x

Vyvolávací cena:

41 000