Čas na serveru 20:47:30

František Tavík Šimon
Paříž

Id: 62903

Paříž

  •  / Paříž / František Tavík Šimon

litografie/papír, velikost tisku 33,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4824x

Vyvolávací cena:

14 000