Čas na serveru 08:50:48

František Tavík Šimon
Paříž v dešti

Id: 210215

Paříž v dešti

  •  / Paříž v dešti / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 28,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 2374x

Vyvolávací cena:

8 110