Čas na serveru 18:54:09

František Tavík Šimon
Pařížský bulvár

Id: 188501

Pařížský bulvár

  •  / Pařížský bulvár / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 688x

Vyvolávací cena:

9 500