Čas na serveru 00:38:47

František Tavík Šimon
Pařížský bulvár

Id: 188501

Pařížský bulvár

  •  / Pařížský bulvár / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1492x

Vyvolávací cena:

9 500