Čas na serveru 00:09:48

František Tavík Šimon
Pařížský trh

Id: 66001

Pařížský trh

  •  / Pařížský trh / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, značeno i vlevo dole, lokálně poškozeno kapalinou, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2633x

Vyvolávací cena:

7 500