Čas na serveru 18:49:01

František Tavík Šimon
Perlová ulice

Id: 2427

Perlová ulice

  •  / Perlová ulice / František Tavík Šimon

litografie/papír, rozměr tisku 27 x 31 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 34, nalepeno na původním podkladu, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 9356x

Vyvolávací cena:

6 000