Čas na serveru 21:50:50

František Tavík Šimon
Perlová ulice

Id: 2427

Perlová ulice

  •  / Perlová ulice / František Tavík Šimon

litografie/papír, rozměr tisku 27 x 31 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 34, nalepeno na původním podkladu, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 10429x

Vyvolávací cena:

6 000