Čas na serveru 17:33:56

František Tavík Šimon
Place Maubert

Id: 181604

Place Maubert

  •  / Place Maubert / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku

zobrazeno: 1072x

Vyvolávací cena:

12 500