Čas na serveru 11:03:52

František Tavík Šimon
Place Maubert

Id: 226101

Place Maubert

  •  / Place Maubert / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 35,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2305x

Vyvolávací cena:

7 100