Čas na serveru 23:53:12

František Tavík Šimon
Pod útesy

Id: 26406

Pod útesy

  •  / Pod útesy / František Tavík Šimon

olej/plátno, rozměr 34 x 43 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2411x

Vyvolávací cena:

17 000