Čas na serveru 17:29:23

František Tavík Šimon
Polévka pro chudé

Id: 331704

Polévka pro chudé

  •  / Polévka pro chudé / František Tavík Šimon

barevná akvatinta/papír, rozměr listu 41 x 51 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2355x

Vyvolávací cena:

9 000