Čas na serveru 01:03:49

František Tavík Šimon
Pont - Neuf

Id: 242702

Pont - Neuf

  •  / Pont - Neuf / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 47 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

zobrazeno: 2245x

Vyvolávací cena:

11 500